У Києві правоохоронці викрили групу «чорних ріелторів»

news-image: У Києві правоохоронці викрили групу «чорних ріелторів»
До складу групи входили адвокати, приватний нотаріус, екс-суддя Солом’янського районного суд та інші особи.

Вартість майна, яким намагалися заволодіти фігуранти, становить майже 5,6 мільйони гривень. Наразі сторона захисту знайомиться з матеріалами кримінального провадження. пише Департамент захисту економіки Національної поліції України. Об этом сообщает argumenti.in.ua со ссылкой на СМИ.

Слідчими центрального апарату ДБР за процесуального керівництва Департаменту організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням кримінальних правопорушень, підслідних Державному бюро розслідувань, нагляду за додержанням законів його оперативними підрозділами та підтримання публічного обвинувачення у відповідних провадженнях Генеральної прокуратури України та за оперативного супроводження Департаменту захисту економіки Національної поліції України було викрито та припинено злочинну діяльність так званих «чорних ріелторів».

Під час досудового розслідування правоохоронці встановили, що до злочинної групи входили, кілька адвокатів, колишній суддя Солом’янського районного суду у місті Києві, приватний нотаріус та інші особи. Шахрайську схему з заволодіння майном померлих громадян організував один із адвокатів.

Упродовж 2016-2018 років шляхом підробки документів та заповітів фігуранти намагалися заволодіти майном померлих мешканців Києва, а саме кількома квартирами у центральних районах столиці та коштами на депозитних рахунках. Треба зазначити, що останні також займалися виготовленням документів та внесенням до них недостовірної інформації від імені померлих осіб. В подальшому пакет необхідних документів передавали іншим учасника групи на реєстрацію.

У результаті слідства було зібрано матеріали, які підтверджують причетність групи осіб до спроби заволодіти майном на суму 5,6 мільйони гривень.

Усім фігурантам було повідомлено про підозру за кількома статтями Кримінального кодексу України: ч. 3 ст. 15 ч. 4 ст. 190 (шахрайство), ч. 3 та ч. 4. ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів).
Наразі досудове розслідування відносно шести учасників організованої групи завершено та відповідно до вимог ст. 290 Кримінального процесуального кодексу України стороні захисту матеріали досудового розслідування надано для ознайомлення

Крім того, слідство відносно ще двох учасників вказаної групи (адвокатів) зупинено, так як останніх оголошено у розшук.Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/u-kyevi-pravoohoronci-vykryly-grupu-chornyh-rieltoriv.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя