Голова ДАБІ втрутився в земельний конфлікт на Одещині

Вже майже рік триває конфлікт між представниками громади смт. Затока, мешканцями міста Білгород-Дністровський, Одеси та Затоківською селищною радою з приводу затвердження детальних планів територій, які викликали суспільний резонанс та обурення українців. Об этом сообщает ukr-grani.in.ua со ссылкой на СМИ.


До Офісу Президента України надійшло звернення Громадської організації «Рада об’єднання садівничих кооперативів масиву «Кароліно-Бугаз» з питань порушення, на думку заявника, природоохоронного, земельного, водного та містобудівного законодавства на території Затоківської селищної ради Білгород-Дністровської міськради Одеської області.


Про це інформує прес-служба ДАБІ України.


Офісом Президента України доручено Держархбудінспекції та Службі Безпеки України, в межах повноважень, провести всебічний розгляд резонансної справи.


Голова Держархбудінспекції Сергій Кузьмін ініціював спільну зустріч з представниками громадськості, в ході якої оцінив проблематику та окреслив шляхи розв’язання спірних питань.


Правова оцінка дій об’єктів нагляду та суб’єктів містобудування на відповідній території можлива за результатами здійснення заходів державного архітектурно-будівельного нагляду, відповідно до повноважень Держархбудінспекції. На даний час здійснюються заходи з організації та проведення позапланової перевірки.


У разі виявлення порушень вимог чинного законодавства, Держархбудінспекцією будуть вжиті відповідні заходи реагування.


Джерело статті: “http://www.nikpravda.com.ua/голова-дабі-втрутився-в-земельний-кон/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя