"Цікава пропозиція": США розглядають можливість долучитись до "нормандського формату"


Спецпред США у справах України Волкер підтримує пропозицію Зеленського та вже веде перемовини з приводу зміни "нормандського формату" на переговорах з урегулювання ситуації на Донбасі

Про це тимчасово повірений США у справах України Вільям Тейлор розповів в інтерв’ю "Європейській правді". Об этом сообщает podrobnosti.org.ua со ссылкой на СМИ.

На запитання, чи є потреба змінити Мінські угоди і чи можливо модифікувати "нормандський формат", долучивши до нього США, Тейлор зазначив: "Президент Зеленський вже підняв це питання – тож так, ця можливість розглядається. Зеленський пояснив: оскільки "нормандський формат" не має успіху, не призвів до якихось результатів, то він пропонує запросити американців чи, приміром, британців приєднатися до "нормандії". Ми вважаємо, що це цікава пропозиція".

Він також зауважив, що потрібно, щоб інші учасники "нормандського формату" висловилися про те, що вони думають про приєднання США чи Британії.

"Але я можу сказати, що нам це цікаво. На переговорах з цього приводу США представляє (спеціальний представник США у справах України) Курт Волкер, і він також каже, що зацікавлений у таких змінах і вже веде розмови з цього приводу", — додав Тейлор.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/08/15/quotcikava_propozyciyaquot_ssha_rozglyadayut_mozhlyvist_doluchytys_do_quotnormandskogo_formatuquot”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя