Гончарук оголосив велике перезавантаження влади в Україні

ЩЕ НЕ ВЕЧІР /

Уряд технократів в Україні збирається повністю перезапустити систему влади в країні. Про це повідомив в мережі Фейсбук прем’єр-міністр України, передає
Діалог.UA . Раніше Гончарук пригрозив неефективним чиновникам масовими звільненнями і проведенням великого аудиту влади. Відзначається, що влада в Україні буде перезапущено за новим зразком.

Гончарук пояснив, що тепер тим, хто хоче працювати в уряді, будуть відкриті всі двері, люди ж, які хочуть приходити на роботу і відсиджуватися, будуть викинуті з системи. Він переконаний, що зуміє створити апарат, який буде ефективно управляти країною.

За його словами, введення контрактної служби в уряді допоможе домогтися того, що в країні будуть сотні мотивованих співробітників.

За неефективну роботу держслужбовців звільнятимуть набагато швидше, ніж це відбувалося раніше. Також введуть особливі премії за продуктивність.

До цього Гончарук запевняв, що Держбюджет 2020 стане останнім в Україні, який планувався урядом на один рік. Далі планування відбуватиметься на три роки.

Раніше новий прем"єр анонсував ще ряд звільнень тих чиновників в Кабміні, які неефективно виконують свою роботу і приносять збитки державі.

Джерело статті: “http://bukinfo.com.ua/show/news?lid=116116” Об этом сообщает anti-maidan.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя