Відома письменниця назвала таксиста "ґвалтівником" через відмову говорити українською мовою

Представник компанії заявив, що таксист не має жодного стосунку до неї, тож йому не можуть зробити зауваження.

Лариса Ніцой Об этом сообщает unovosti.in.ua со ссылкой на СМИ.

Водій таксі служби "Уклон" відмовився говорити державною мовою з письменницею Ларисою Ніцой, яка вже не вперше потрапляє у "мовні скандали". Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

"Уклон присилає замість таксистів – ґвалтівників. АА 8517 РХ — синій "Рено". Водій на мою українську вперто розмовляє російською. Питаю: — Не пробували з клієнтами українською розмовляти? — І нє сабіраюсь. У мене терпнуть руки і ноги від такої відповіді. Якби ж заткнуло писок, аж ні, продовжує добивати. — Зачєм мнє ета. Мнє ета нє нужна. Мнє і так харашо. Ви что, мєня нє панімаєте. Какая разніца на каком ізикє, — видає водій одним махом увесь набір фраз, яким користуються всі антиукраїнські гниди", — переповіла письменниця розмову з таксистом.

Після цього Ніцой зателефонувала у службу таксі "Уклон", де їй відмовили у написанні скарги на водія через мову, як і в внесенні до правил обслуговування спілкування з клієнтами державною мовою.

"Водія не можна примусити розмовляти мовою, якою йому незручно. Я не знаю, як я водієві зроблю зауваження розмовляти з вами на неприйнятній для нього мові. Я не зможу йому зробити зауваження. Цей водій немає до нас жодного стосунку. Ми не укладаємо з ними угод. Водій такий самий користувач сайтом, як і ви. Ви замовляєте на сайті таксі, він бачить ваше замовлення – і їде…", — пояснив оператор №344, який представився Русланом.

"Тобто, дорогі українці, ви розумієте, так? Викликаєте ви через "Уклон" таксі – приїздить до вас на виклик ґвалтівник (власне такий і приїхав), або злодій, чи вбивця, а "Уклон" скаже: "Ми тут ні при чому. Ми сайт. Ґвалтівник і убивця такий самий користувач, як і ви. Це ж ви його викликали", — додала письменниця.Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/vidoma-pysmennytsia-nazvala-taksysta-gvaltivnykom-cherez-vidmovu-hovoryty-ukrainskoiu-movoiu-297387.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя